Friday jazz night

6/25/2011

Vyrazili jsme včera na jazz do jednoho klubu na Starém městě...ani si nepamatuji, kdy naposled jsem tam byla. Z Národní jsme si dali pěknou procházku, připadala jsem si jako turista :) Nešlo přehlédnout výlohy Pietro Filipy, tak jsem si udělala pár fotek. Jejich oblečení sice nenosím, ale líbí se mi pár hedvábných letních šatů. Taky mají poslední dobou dobré kampaně, hlavně ty s Aňou, která v nich vypadá skvěle. Škoda, že není tolik českých hereček, které mají styl alespoň jako ona. Večer se zadařil, i když jsem myslela, že bysme po koncertu zašli ještě do Chapeau. Ale zmohla mě únava a navíc si neumím představit, že bych tančila v těch mých botkách. Jsou opravdu hodně vysoké i běhat po pražských kostkách mi dá zabrat, ale co bych neudělala pro pár centimetrů navíc :D Tak přeji krásný víkend, aspoň s trochou sluníčka :)

dress and necklace H&M, shoes ASOS, clutch F&F

You Might Also Like

11 komentářů

 1. kampaně s Aňou se mi líbily! a moc ti to sluší :-)

  OdpovědětVymazat
 2. krásný boty!!! :))
  www.justmakeawish.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. děkuju, koukala jsem na ně asi měsíc, pak mi je zlevnily, tak jsem neodolala a musela si je objednat.Teď bych je nejradši nosila pořád a ke všemu...ale běhat se v nich zatim nedá :D

  OdpovědětVymazat
 4. krásne boty! a modrá ti moc pristane :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jů jsi moc krásná! Modrá ti moc sluší a ty botky jsou luxusní. A to psaníčko mám taky. :)

  OdpovědětVymazat
 6. botky jsou vážně úžasné, dala bych si říct, i když podpatky už vůbec nenosím. silně mi totiž připomínají jedny, co měla Carrie v jednom díle, mám pocit v tom, když se loučila s Božským a pak jela rodit s Mirandou a jí na ně praskla plodová voda:)

  OdpovědětVymazat
 7. :D Carrie je velká inspirace, hlavně ve všemožných kombinacích...tak mě napadlo, že bych jí mohla věnovat jeden článek.

  ...a děkuju D. Modrou tak často nenosím, ale na těhle šatičkách ten odstín vynikne, psaníčko je moje oblíbené :)

  OdpovědětVymazat
 8. Páni! Moc ti to sluší! Líbí se mi kombinace šatů, botiček a psaníčka, ale ty šaty, ty šaty jsou prostě překrásný! A strašně moc ti seknou :))

  OdpovědětVymazat
 9. Boží :) kombinace r;žové a modré je vážně krásná a ty botky <3

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook

Flickr Images