DIY chain bracelet

8/15/2012

Vypadají na ruce dobře a vyrobit si je může každý. Budete potřebovat jen pár věcí: barevné bavlnky, kousek řetízku, čím bude silnější s menšími očky, tím bude vypadat lépe, jehlu s velkým ouškem a zapínání. Bavlnky cca 40 cm poskládejte vedle sebe, svažte dohromady jednou z nich a obvázejte tak, jako je na fotce, konec zapošijte jehlou a vraťte do svazku. Jednotlivé prameny si rozdělete a aby se s nimi lépe pracovalo, tak konce pramenů oblepte dohromady kouskem lepenky. Pak už stačí jen kalsicky začít plést copánek, kde do prvního překřížení vsuneme i řetízek. Druhý konec náramku upravte stejným způsobem. Na poslední a první očka řetízku přidělejte zapínání, já použila to provlékací a můžete rovnou nosit :)


You Might Also Like

9 komentářů

 1. Vypadá to naprosto dokonale, musím to někdy vyzkoušet!!!!:):D

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé:) také jsem se chystala na výrobu podobných náramků, ale zatím jsem nesehnala vhodný řetízek. Mohu se zeptat, kde kupuješ tyto řetízky? Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. občas v galanterii, ale lepší výběr i ceny mají v OBI :)

   Vymazat
  2. Ahoj, prosím tě, jsem v Praze a asi ještě další 6 měsíce. Normálně kupuji tyto věci v NY doma, ale tady už začínám absťák :P nemáš tip na dobrá galanterie?

   Vymazat
 3. Ahoj,
  jsem z redakce Czech original fashion. Rady bychom s tebou navazaly konkurenci, ale na strankach nemas uvedeny zadny kontaktni e-mail :(
  Pokud mas zajem o vic info, napis e-mail na agnes@czechoriginalfashion.cz
  Tesime se :)

  CZOF

  OdpovědětVymazat
 4. Taky se chystám si je dělat, jenom jsem líná si jít koupit zapínání :D

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadají skvěle a mohly by vyřešit můj nedostatek barevných náramků...

  OdpovědětVymazat
 6. Uff tenhle článek mi přímo hraje do karet, dnes má sestra svátek, tak doufám, že to stihnu udělat něž dojde domů :)

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook

Flickr Images