Lindex shopping night

4/25/2013


Mám pro vás pár fotek ze včerejší nákupní akce v Lindexu. Byli jste také a co jste si odnesli? Já se zamilovala do vlněného kabátku a džínové košile. Večerem provázel doprovod DJ, mohli jste si připít sektem, ochutnat čokoládové pralinky a nechat se i nalíčit. A hlavně nakoupit se slevou až 30%. Lindex je značka, kterou jsem si dost oblíbila, už kvůli aktuálním trendům, dobrým střihům, super bižuterii a teď mě těší ještě víc, že mají v nabídce i obuv. Více fotek naleznete na mých FB stránkách zde...


You Might Also Like

4 komentářů

 1. Já jsem si odnesla ty světlé šaty se zelenými květy, co jsou na předposledním obrázku. A překvapilo mě to psaníčko, že je docela použitelné.

  OdpovědětVymazat
 2. Hned bych šla nakupovat, jak to vidím.

  OdpovědětVymazat
 3. Mě se líbí ty krajkované hned na prvním obrázku :)

  OdpovědětVymazat
 4. Other machined elements embody medical equipment such as catheters, stents, elements in MRI machines, and instruments such as forceps or clamps. Gears can be produced using a number of} CNC strategies, together with hobbing, EDM, or millingThere are many strategies of making gears. Similarly, gear hobbing can Electric Heaters be utilized to extensive range|a variety} of supplies, not simply metals. Gear hobbing uses a hobbing machine, which is a particular type of milling machine that's equipped with a cutting tool referred to as a hob.

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook

Flickr Images