red poppy dress

6/25/2017


Miluju mák a tyhle šaty. Připadám si v nich jako maková panenka. Když jsem si je v Topshopu zkoušela, moc dlouho jsem neváhala. To se mi nestává často. Většinou, když si něco vyhlídnu, trvá mi nějakou dobu, než se pro danou věc rozhodnu. Impulzivní nákupy se mě moc netýkají. A když tou dobou zrovna kvetly máky, nebylo jiné místo, kde tenhle outfit nafotit. Jen najít takové pole znamená trochu pátrání. Zavedla bych na to normálně mapu míst s tím, kdy kde co krásného kvete a kde jsou ty nejhezčí místa k focení. Něco jako je Amazing Places pro dovolené, tak tohle by bylo pro nás fotografy a bloggery. 

Obecně nedělám moc impulzivní rozhodnutí. Mám ráda vše promyšlené dopředu, a proto ani nedělám unáhlené změny. Jenže to taky znamená, že než se k něčemu rozhodnu, trvá to věčnost. Většinou mi k prvnímu kroku pomůže někdo zvenčí. Někdo, kdo mě uklidní, že o nic nejde. Že existuje spoustu dalších variant. 

A tak jsem se pro jednu takovou změnu, možná životní, rozhodla. Ne, nemám to promyšlené dopředu, jen částečně. A opravdu nevím, co všechno mě čeká. To se teprve uvidí. Jediné co vím, že mě to udělá šťastnou. A když děláte věci, které vám přináší tenhle super pocit, nemůžete to dělat špatně, že? A i kdyby to z počátku nebylo podle mých představ, nevadí. Ta těžší cesta zpravidla přináší lepší ovoce na konci. Někdy je prostě potřeba se odprostit od té pohodlné jistoty a jít si za svým cílem. Nikdo vám ho nenaservíruje. Co pro ně něj neuděláte, to se nestane. A tak do toho jdu! O co jde, jaký to bude, vám povím časem. Ať už to bude plné dobrých zpráv, nebo kotrmelců...uvidíme :)

Topshop dress, HM hat and necklace, Rosefield watch (24time.cz), Nila Store french basket

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Saty jsou krasne a vypadas v nich skvele.
  At uz jsi se rozhodla pro cokoliv nebo jakoliv, preju Ti, at je to hlavne podle tvych predstav a kdyby v zivote bylo vsechno jednoduche nebe jen pekne, tak by si to clovek neuvedomoval a prislo by mu to jako samozrejmost.
  Ja take nedelam unahlena rozhodnuti, trva mi to take dlouho, ale kdyz uz se rozhodnu, tak do toho jdu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Veru. Ještě uvidím, co všechno mi ta příležitost přinese. Ale jsem na to zvědavá a začínám se víc těšit.

   Vymazat
 2. Dokonalé miesto pre tento outfit! Všetko spoločne vytvára dokonalú súhru.
  Čo sa týka veľkých rozhodnutí, držím palce. Nič nie je zadarmo a i ja to mám tak, že do vytúženého cieľa vedie v mojom prípade tŕnistá cesta. Avšak výsledok stojí zato :)

  MargiFashion

  OdpovědětVymazat

Like us on Facebook

Flickr Images