Petra Clinic Event

10/15/2017


Dostala jsem pozvání do Petra Clinic na moc příjemný event. Tak vám z něj chci ukázat pár fotek. Tohle estetické studio má totiž kanceláře a všechny salony v horním patře uprostřed centra s obrovskou terasou. A ten výhled na věže a střechy vezme každého, kdo miluje Prahu. A to už nemluvím o Františkánské zahradě, která se vám rozprostře jako na dlani, když sklopíte hlavu. Prostě ráj...pro ženy hlavně. 


Pokud o téhle klinice slyšíte poprvé, tak jen ve zkratce. Můžete se tu nechat hýčkat, zkrášlit a hlavně nechat si pomoct od svých problémů. Třeba pokud trpíte nějakými dermatologickými problémy a nedokonalostmi. Pokud vás trápí tuk na těle, vrásky, ochlupení, problematická pleť, ale i poruchy spánku. Můžete tu dokonce chodit na fyzioterapii. Služeb nabízí Petra Clinic opravdu hodně.


Společně s dalšími blogerkami jsme se setkaly s majitelkou Petrou Řehořkovou, která je žena s velkým Ž. Je to osobnost a za vším, co dokázala stojí její neutuchající touha po tom něco dokázat, změnit, zlepšit. Možná ji znáte z televize, kde se objevuje v různých proměnách. Naživo je Petra moc příjemná, přátelská a hlavně svá a to mě na ní baví nejvíc. Nemá potřebu si na nic hrát a všechno na sebe práskne. A tím si získává své věrné klienty i z řad známých osobností. 


V klinice mají asi největší počet přístrojů na jedné ploše. Petra se v estetické medicíně neustále vzdělává a objíždí mezinárodní konference, odkud si právě přiváží nejnovější postupy a metody, které se na klinice i u nás objevují jako první. Má dokonce svou řadu pečující kosmetiky z přírodních surovin. Já neodolala a taky si něco odnesla. Takže vám pak na přípravek udělám recenzi, jak jsem spokojená. O čem vám ale ještě určitě napíšu, bude péče, na kterou se sem chystám. Dohodla jsem se s Petrou, že bych konečně chtěla zlepšit stav své problematické pleti, která mě poslední rok trápí. Jsem zvědavá, co mi doktorka doporučí za metodu a jaké budou výsledky. Budete o tom chtít článek na blogu?


A tyhle muffiny byly naprosto božský. Nikdy jsem lepší asi neměla. Konečně někdo pochopil, že to těsto musí být uvnitř krémové a vláčné, prostě slast...


Těch certifikátů tu mají plné zdi, nekecám. o něčem to vypovídá :)


Nečekejte velké a strohé sály, které připomínají nemocnici. Salony jsou malé a útulné tak, aby se v nich klientky cítily příjemně a měly dostatek soukromí.


Jsem zvědavá, jestli skončím jen u jednoho přípravku. Jak se znám, tak asi těžko :D


You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook

Flickr Images