Trench coat special: Chanel look style

4/23/2018


Jak jsem vám posledně psala v trenčkotovém must have postu, chtěla jsem vám doposud nepublikované outfity zveřejnit i takhle samostatně.
Byly by škoda nechat si tyhle povedené fotky od mojí Káji nechat jen na disku. Obzvlášť, kdy se mi po dlouhé době podařilo udělat na hlavě vlny, které vydržely i víc než hodinu. Pro mě nadlidský výkon?

Ale zpět k outfitu. Chtěla jsem vám ukázat, že i na první pohled výrazná kombinace, je celkem dobře nositelná. Perlové džíny jsou můj DIY výtvor z minulého roku a myslím, že jsou pořád aktuální. A trenčkot je láska na první pohled. Už když jsem ho zahlédla na IG Pietro Filipi, tak jsem se do něj zakoukala. Je to klasický trenčkot, ale má chic detaily jako ten proužkovaný vzor a kožené řemínky a nárameníky. Díky tomu působí stylově. Proč do takového kousku inestovat? Určitě vás bude bavit více než jednu sezónu. Proužkovaný vzor na béžové si dobře rozumí snad se všemi barvami a jednoduše se kombinuje i s dalšími vzory (ukážu zase příště).

Tentokrát jsem na to šla po chanelovsku. Takže perly a krajka. Chtěla jsem zkusit krajkový crop top přes obyčejné tričko, protože u mě se bohužel žádné summer body nekoná a nevím, jak jinak bych ho mohla nechat na odiv. Pod košilí by byl moc schovaný, ale na bílém topu, to je jiná. Džíny k tomu byly první volbou. Obula jsem botky s uzavřenou špičkou, které jsou jak jinak inspirované Chanelem a síťované ponožky jako poslední třešiňku. Jde o fashion ponožky, které mají být v botách vidět. Narazíte na ně v Calzedonii a mají v nich neskutečný výběr. Od elegantních verzí, až po ty sportovní do tenisek. Já šla pro jeden pár a nakonec jsem si odnesla tři :D

A pokud se vám tahle kombinace líbí, ale je pro vás prostě moc, zkuste to jemněji. Džíny s malými perličkami třeba jen na dolním okraji nohavic budou taky super. A top můžete obléct místo na tričko např. jen pod sako na jeden knoflík nebo navrstvit na stejně střižený top, který ale nebude průhledný. Myslím, že by šlo spárovat i s žebrovaným tílkem v pánské střihu. Vyzkoušejte doma a dejte mi vědět :)

Pietro Filipi trench coat, Zara + DIY jeans, Topman tee, Calzedonia socks, Tezenis lace top, Zara sandals, Gucci bag

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook

Flickr Images