Invalidovna

8/07/2019


Po dlouhé době je tady na blogu zase nějaký ten outfit post.
Moc jich tu letos neuvidíte, ale to je hlavně tím, že tohle léto je prostě boží a raději si ty všechny zážitky užívám, než vymýšlím, co zrovna na sebe a kolik outfitů s sebou na dovolenou zabalit. Ani s nákupy jsem se neutrhla a kromě bot, co mám na sobě, jsem si letos koupila tak akorát svatební šaty a jedny boží šaty v Anglii. Jj, fashion blogger jak vystřiženej, ale tak to teď mám a tak mě to baví nejvíc. Místo toho točím dokola pár stejných looků a cítím se v nich dobře, protože to jsem já.

Kromě svého minimalismu, ale občas vynosím i takové šaty, jako jsou tyhle. Nejsou dokonalé..? Láska na první pohled, takové měl Dior na přehlídce někdy minulý podzim, kdyby šlo sehnat takovou krajku do tvaru, hned je šiju. 

Než ale pět sáhlodlouhé ódy na tyhle šaty, raději už vymýšlím, kam zase o víkendu vyrazit. Tohle léto mě baví, protože někdy po zimě jsem nám na celý červenec rezervovala víkendy v krásných místech a bylo to to nejlepší rozhodnutí. Jako víkend Na Kmíně, Morava ve Vinném tunelu, milovaný Zikmundov, atd. Těch míst, které za to u nás stojí objevit je tolik a já jsem nejradši, že se nemusíme plahočit někam k moři na přecpané pláže, kde je teď každý, ale jsme přes léto u nás. Je tu krásně a nic nám nechybí. 

A kam máme v plánu ještě vyrazit? Ráda bych na chalupu do Beskyd, kde jsme nebyli rok, možná stihneme ještě Tatry, ty jsou láska a když zbude nějaké volno (ne to moje, ale jeho :D) tak i Slovinsko. Uvidíme. Těším se na každou cestu, jak malá. A ty zážitky jsou víc, než jakýkoliv outfit. Takže mě třeba ve stories a na Instagramu uvidíte pořád v tom samém, ale snad vás aspoň budu inspirovat tipy na místa, když né fashion...

1) dress Fashiontronic, 2) underdress DIY, 3) bag vintage, 4) flats Flattered

You Might Also Like

0 komentářů

Like us on Facebook

Flickr Images